Dobrý den – zdravím všechny rodiče a žáky naší třídy!

Jak jistě víte, ode dnešního dne platí ve všech prostorách školy(vč. školní jídelny) povinnost pro všechny nosit roušky. Po celou dobu školní výuky. Prosím všechny maminky, aby s tím počítaly a zajistily, aby roušky splňovaly požadovaná kriteria – čisté, měnily se denně…Ráda bych vás všechny informovala o tom, že se snažíme v maximální možné míře s dětmi být venku – pokud to lze. Dnes jsme např. v rámci hodiny matematiky  prac. činností využili výuku venku – procvičovali jsme Přirozená čísla – zaokrouhlování, čtení, početní operace, sudá, lichá čísla – formou her. Pokud počasí dovolí, budeme se snažit takto omezit pobyt v uzavřeném prostoru. Stále prosím sledujte na webu školy aktuální situaci nejen s covidem.

Doufám, že vaše děti si prozatím školu užívají a je pro ně místem, kam odcházejí z domovů rádi. Hezký víkend.

Vážení rodiče a žáci 6.B – ve středu 16.9. vyučování končí po 4. vyučovací hodině – odpadá druhá hodina Výtvarné výchovy.Všichni budou mít podepsáno od zákonného zástupce v ŽK, pokud ne, zůstávají ještě ve škole dle rozvrhu !!!

Dobrý den, zpráva pro všechny „obědáře“ – od pondělí 14.9.2020 bude v provozu již nová jídelna. Vzhledem k momentální situaci s Covidem, bude zde tento režim pro všechny strávníky:

• jednotlivé třídy budou do jídelny chodit v přesně určeném termínu
  • v jídelně strávníci budou sedět u stále stejných stolů až do odvolání
  • stoly budou označené jmenovkami strávníků
  • mezi jednotlivými skupinami strávníků bude vždy pauza 15 min, po kterou bude zaměstnanci ŠJ vše desinfikováno
  • rozpisy jednotlivých tříd visí ve třídách již od pátku 11.9.2020
  • žáci budou pod dohledem ped. dozoru

Děkujeme za respektování všem.

Vážení rodiče, od čtvrtka 10.9.2020 je povinností žáků i učitelů školy nosit na chodbách a WC roušky. Ve třídách při vyučovací hodině nebudeme mít roušky na obličeji ( aktuální nařízení).

Třídní učitelka 6.B : Ing. Lucie Nejedlá

kontakt: lnejedla@seznam.cz

Dobrý den, vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci s Covidem je vyhlášena ředitelkou ZŠ Kolovraty povinnost ochrany obličeje rouškou pro návštěvy, a to po celou dobu vaší přítomnosti ve všech  prostorách školy. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto opatření.

Připomínám, že zítra je od 17:00 v učebně 6.B Třídní schůzka rodičů ( viz Žákovská knížka).

Dále bych chtěla poprosit, pokud budete během zítřejší třídní schůzky mít zájem platit (PS, bubnování – středa 9.9. , exkurze z Př), prosím o přesnou částku.

9.9. proběhne společné bubnování také pro naši třídu – cena 50 Kč

Děkuji a zítra se těším na naše první společné setkání.

S pozdravem Lucie Nejedlá

Seznam sešitů a pomůcek pro 6. ročník

AJ: skupina  Kotzyová – 544 (malý linkovaný) 2x

skupina  Březinová – 444 (velký nelinkovaný) 1x + podložka na psaní, malý notýsek 1x

ČJ: Goyová – 544e 1x, 524e 2x, rychlovazač A4 s europerforací 1x + 1 balení euroobalů

M: Nejedlá – 464 ( velký nelinkovaný)-1x + podložka na psaní

lepicí tyčinka Kores větší

role kuchyňské papírové utěrky – 1 ks

igelit k zakrytí lavice – min. 60 x 70 cm

staré tričko nebo košile – „pracovní ochranný oděv“

Vzhledem k tomu, že naše učebnice budeme za rok odevzdávat dalším šesťákům, je třeba všechny

ochránit vhodným obalem !!! Pozor, mají různé formáty!!!