třídní učitelky: Mgr. Dagmar Andrlová (dandrlova@zskolovraty.cz), Ing. Petra Voborská (pvoborska@zskolovraty.cz)

asistentka pedagoga: Dana Merclová (dmerclova@zskolovraty.cz)

8.00 – 8.45 8.55 – 9.40 10.00 – 10.45 10.55 – 11.40
Pondělí KD Čj Vv Pr
Úterý Čj M Čj Hv
Středa Čj M Čj
Čtvrtek Čj M Tv Tv
Pátek Čj Pr M Čj

týden 11.-15.11.

KD Projekt Můj den

ČJ  str. 41- 44, procvičování čtení na volném listu

Psaní str. 18 Š, str. 10 V, str.4 T,P

str.37-40

PRV Rodina, členové rodiny, postavení jedince v rodině

Naše škola již několik let spolupracuje s nadačním fondem Sidus. S dětmi jsme si o významu sbírky povídali. Nabízené výrobky najdete zde:

V říjnu začneme v rámci předmětu Komunikační dovednosti projekt MŮJ DEN

V šatně bude připraven list s termíny, kam  můžete zapsat, kdy bude Váš prvňák mít svůj den. V projektu jde o to, aby ostatním dětem o sobě řekl něco víc, o své rodině, mazlíčcích, o svých zájmech, dovednostech. Je na kreativitě každého, jak svou prezentaci pojme, stačí na 5 minut, ale může být i na hodinu (z minulých zkušeností: vycházka k domu, kde bydlí, album fotek, flash disk s videem, rodokmen s portréty, ukázka ze sportu, který dělá, hra na nástroj, oblíbená hračka, stavebnice, některé děti spojily se svými narozeninami, některé přinesly ukázat své morče, jiné přivedly babičku, s kterou doma rády vaří,…..).