Mgr. et. Mgr. Kateřina Jílková

1. 8.00 – 8.45 2. 8.55 – 9.40 3. 10.00 – 10.45 4. 10.55 – 11.40 5. 11.50 – 12.35 6. 12.40 – 13.25
Pondělí Aj M M Ikt Cj
Úterý Cj Pří Tv Tv Aj
Středa Cj Aj Vla KD Vv Vv
Čtvrtek Pří Cj M Pc Cj
Pátek Cj Vla M Cj Hv

Dobrý den, vážení rodiče, milé děti. Prázdniny uplynuly jako voda, věřím, že jste si je krásně užili. Těším se na naše setkání v novém školním roce.

Akce školy/třídy – září:

10.9.              třídní schůzky /17.00/.Třídní fond : 400,- Kč .

12.9.              společné bubnování ,vstupné 50,- Kč .

Potřeby na vyučování:

Vv a Pč – pracovní oděv (košile, staré tričko, zástěra, apod.), v kufříku: tempery, vodové barvy, voskovky, modelína, černá tuš, paleta, kelímek na vodu (nízký umělohmotný), igelitová podložka, hadřík, pět štětců různé velikosti (kulaté i ploché), 20 kusů špejlí, tekuté lepidlo (herkules apod.), tuhé lepidlo, sada barevných papírů, suché barevné pastely, tvrdé mastné pastely – Giaconda, popisovač centropen – permanent marker M, pastelky, čtvrtky bílé A4 20 ks, A3 20 ks.

Tv – v látkovém sáčku /tašce – tepláky, kraťasy, triko, mikina, sportovní obuv se světlou podrážkou, sportovní obuv na ven.

M –  kružítko, trojúhelník s ryskou, pravítko dlouhé 30 cm, popisovací folie 2x

Vybavení penálu –  2 ořezané tužky č.2, 1 tužka č.3, 2 měkké tužky na kreslení, základní pastelky, fixy, ořezávátko,  guma, malé pravítko na podtrhávání, nůžky, pero + náhradní náplň, nebo dvě pera, tuhé lepidlo (např. Kores)

Papírové kapesníky – 2 krabice

Na žákovskou knížku  –  průsvitný obal bez potisku

Úkoly na týden:

Čj: uč. str.,cv.,doplnit čárky a napsat.

uč.str.,cv.

PS str. ,cv..