Mgr. Simona Beránková

email: sberankova@zskolovraty.cz

konzultace dle osobní domluvy

Seznam pomůcek do 3. třídy

Penál: 2x pero, 2x tužku č. 2, 1x tužka č. 3, pastelky, guma, pravítko (malé), nůžky, lepidlo (tuhé v tyčince), ořezávátko

Kufřík na VV: vodovky (nejlépe české obdélníkového tvaru), tempery (balení 10 ks, Koh-i-nor), kulatý štětec č. 6, plochý štětec č. 12, paleta, igelitová podložka na lavici, kelímek, modelína, voskovky, fixy, zástěra, tuš, špejle, 20 ks čtvrtek A4, lepidlo tuhé v tyčince. Všechny věci mohou být od loňska, pokud jsou zachovalé.

Plátěný sáček na TV: tričko, tepláky, tenisky se světlou podrážkou (nejlépe na suchý zip) pěnový míček (malý).

Šatna: přezůvky v textilním sáčku na zavěšení

Třída: krabička papírových kapesníků (vytahovací), trojúhelník s ryskou na rýsování, 200 Kč třídní fond

( sešity, další výtvarné pomůcky, odměny……)

VŠE PODEPSANÉ!!! Pomůcky přinést během prvního školního týdne.

Informace k průběhu konce školního roku

1)   13.6. Odevzdat čtenářské deníky . Zápis dle pokynů na deskách.

2)   13.6. Odevzdávání učebnic. Prosím, dohlédněte,aby byly slepené a vygumované. V případě poškození bude účtována částečná náhrada.

3)   17.6. Zaplatit PS 544 Kč

4)   18.6. v 8,00 Den otevřených dveří + výstava

5)   19.6. Uzavření klasifikace a docházky

6)   20.6. Divadlo Minor 100 Kč do 19.6. + 20 Kč do třídního fondu ( jsme 230 Kč v minusu).

Ráno děti normálně přijdou do školy, návrat 12,35 ke škole. Vhodný oděv, jízdenky nebo doklad.

7)   19.a 21.6. odnášíme pomůcky – velkou igelitku

8)   25.6. Vyhodnocení sběrové soutěže a nejlepších čtenářských deníků

9)   26.6. Den páťáků – sportovní oblečení a obuv, čepici proti slunci,baťůžek

10) 28.6. Předání vysvědčení – jen 1 vyuč.hodina, družina funguje normálně.

V případě nepřítomnosti žáka rodiče mohou pověřit jinou osobu (spolužáka), sdělte mi mailem. Dále lze vyzvednout před vyučováním od 7,40 do 8,00. Poté bude vysvědčení uloženo v kanceláři hospodářky p.Slaninové.

Poslední týden si budou děti nosit jen baťůžek a penál, sportovní obuv a oblečení.

Chystáme se zajít ještě na exkurzi ke včelařce paní Dubové. Pokud si nepřejete,aby se vaše dítě zúčastnilo,prosím, napište mi.

PROSÍM, DŮKLADNĚ SI INFORMACE PŘEČTĚTE ČI POZNAMENEJTE, DÁLE UŽ NEBUDU UPOZORŇOVAT NA JEDNOTLIVÉ AKCE.

Seznam věcí pro 3.třídu dodám do konce školního roku.

__________________________________________________________________________________________________________

POZVÁNKA

Vážení a milí rodiče,

srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy ilustrací básniček českých spisovatelů.

Jde o výstup projektu Básničky aneb trocha poezie nikoho nezabije , který v naší třídě probíhal.

Kdy a kde : v úterý 18. 6. 2019 v 8,00 ve 2.B, vstup do třídy od 7,50

Program: 1) Recitace a zpěv žáků

2) Prohlídka výstavy

Počítejte cca 20 – 30 minut. Výstava bude přístupná do konce týdne po domluvě.

Moc se na Vás těšíme.

INFORMACE ČERVEN

20.6. Divadlo Minor „Pinokio“ 100 Kč

Hodnocení za 3. čtvrtletí v ŽK

Klíč ke škále:
1…..v pořádku, jen tak dále
1-….drobné nedostatky, je třeba ohlídat to, co jsem napsala
1-2…větší nedostatky, je třeba systematicky pracovat na popsaném nedostatku, může se překlopit do 2 na   vysvědčení.

Akce třídy (budou postupně doplňovány)

ŘÍJEN
25.10. červeno – modro – bílý den ,ve škole. Naše barva je BÍLÁ.
8.11. České muzeum hudby „Šaman“ – hudebně – pohybová prožitková dílna  80 Kč
PROSINEC
4.12. Konzultace s rodiči ( dle potřeby)
7.12. Skanzen Přerov nad Labem – vánoční tradice,prohlídka 50 Kč, dílna 60 Kč + doprava(bude upřesněna)
12. nebo 13.12.Divadlo Karavana – pořad ke 100.výročí založení republiky, ve škole
13.12. Vánoční jarmark – odpoledne ve škole
LEDEN
17.1  Planetarium „O Sluníčku, Měsíčku…“ 75 Kč                                                                                                                                                                                           31.1. Galerie Kooperativy    zdarma

ÚNOR

Seznam pomůcek do 2. třídy

V penálu:

2x pero, 2x tužka č.2 + 1x tužka č.3, pastelky, guma, ořezávátko, nůžky

Na geometrii pravoúhlý trojúhelník.

V kufříku na VV a PČ:

vodovky, tempery sada 10 ks, plochý štětec č.12, kulatý štětec č.8 a č.5, paleta, kelímek na vodu, igelit na lavici, permanentní fix černý, zástěra nebo stará košile/ tričko, voskovky, modelína, tuhé lepidlo, fixy, černá tuš. Lze použít i zachovalé pomůcky z 1. třídy.

Dále: 10 velkých čtvrtek A 3, 20 malých A 4, barevné papíry sada. Krabička papírových kapesníků.

V ( látkovém) pytlíku na TV: sálová obuv, tepláky/ kraťasy, malý míček,švihadlo

Šatna: Bačkory a sáček na bačkory ( zůstává v šatně).

Všechny pomůcky prosím podepsané.

Sešity koupím společně z třídního fondu v září 2018.