Den zdraví na 1. stupni

V první polovině března se na prvním stupni naší základní školy konal Den zdraví, který pro děti připravili studenti a studentky ze Střední zdravotnické školy 5. května. Nejprve se zaměřili na prvňáčky a druháčky, aby je informovali o tom, jak se správně starat o své zoubky. O týden později pak žáky třetích až pátých tříd poučili o správné výživě, anatomii, první pomoci nebo třeba také o zubech a péči o ně.  Na školním dvoře pak žáci mohli obdivovat hasičské auto a prohlédnout si i hasičskou výzbroj.

Moc děkujeme všem aktérům za skvělou akci!