27 Duben

Historický úspěch v boji o fotbalový McDonald’s Cup

Gratulujeme!

Po dvouleté nucené pauze se holky a kluci z kolovratské školy opět vrátili na hřiště, kde se konala fotbalová utkání v McDonald’s Cupu. Emoce, odhodlání, spolupráce a hlavně zábava provázela v minulých týdnech dva smíšené týmy 1-3. tříd a 4-5. tříd utkání konaná v Edenu. Proti společnému výběru školy, který vzešel z kvalifikačních setkání ve spolupráci s fotbalovým oddílem Sokola Kolovraty pod vedením Tomáše Reitmeiera, se postavili velice kvalitní soupeři ostatních škol v obvodním kole.
2. místo vybojoval výběr 1.-3. tříd ve složení:
Sofie N., Daniela Ch., Jonas T., Lukáš J., Jan L., Martin C., Jiří J., Lukáš J., Hynek Š., Michal M.
1.místo a postup do další části turnaje výběr 4.-5. tříd
Štěpán V., Vojta S., Dominik K., Kamil S., Teo H., Jonáš V., Max L., Lukáš H., Matěj K., Klára K., Patrik P., Tomáš B.
Tento doposud nejlepší výsledek může náš tým překonat již příští týden, 4. – 5. května na Pražačce.
Přijďte se podívat na poháry nebo se příště přidejte také!
Velké díky dětem, pedagogům, rodičům i trenérům za organizaci a chuť být v pohybu.
Pokřik vítězného týmu si vychutnejte ZDE, fotografie naleznete v galerii 🙂