18 Únor

Informace pro rodiče k lyžařskému pobytu

Vítkovice – chata Eliška

Termín: 9.-14.3.2014 (odjezd 9.3. v 17.00h; příjezd 14.3. v 17.30h)
Cena: 3.800,- Kč  (záloha 1.000,- + doplatek 2.800,- cena zahrnuje ubytování, stravování, dopravu), 2.000,- Kč (permanentky lanovka) přinést do 21.2. paní uč. Ritterové nebo Andrlové

Doplatek 2.800,- Kč pošlete na účet školy 292 297 319/0800 ( do zpr. pro příjemce příjmení dítěte a doplatek hory)

Do 21.2. odevzdat: posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, ofocenou zdravotní kartičku, 2.000,-( permanentky), prohlášení rodičů k lyžařskému pobytu

Odevzdat u autobusu 9.3.: prohlášení o bezinfekčnosti, dotazník pro zdravotníka

Místo lyžování: Vítkovice v Krkonoších
Ubytování+strava: Chata Eliška – Vítkovice
Doprava: autobus
Instruktoři: paní učitelky Ritterová, Andrlová, pan Šusta. Zdravotnice R. Vosáhlová a tatínci pan Čuřín a Kubias. U každého družstva jsou s dětmi 2 dospělí.
Upozornění: v případě jakékoliv neúčasti dítěte na pobytu = stornopoplatek 2.000,-Kč

Rodiče ručí za odborně seřízené vázání lyží. Pokud nebude vybavení odpovídající a  nebude možná ani servisní náprava na místě, výbava bude dítěti na lyžařském pobytu za poplatek ve ski-servisu zapůjčena. Tento poplatek uhradí rodiče po skončení lyžařského pobytu. Povinná lyžařská přilba !

Mgr. Martina Ritterová ( vedoucí kurzu )  tel: 603 481 228