Vedoucí školního klubu: Lucie Marinčičová, email: lmarincicova@zskolovraty.cz

Obecné informace:

Školní klub je určen žákům 5. -9. ročníků, jejichž zákonní zástupci vyplní přihlášku. Činnost školního klubu bude probíhat dle druhu zájmové činnosti v budově Do Hlinek, v budově Komunitního centra, V budově Mírová a venku.

Úplata za školní klub:

100,- Kč měsíčně bez ohledu na frekvenci docházky žáka a počtu kroužků, které bude v rámci školního klubu navštěvovat.

Platební údaje:

• č. ú. 292297319/0800
  • var. symbol – unikátní kód
  • do sdělení pro příjemce uvádějte třídu, jméno a příjmení dítěte

Činnosti školního klubu

Činnost klubu je orientována tak, aby uspokojila potřeby a zájmy žáků jak po stránce odpočinku, zábavy, sportovního vyžití, tak po stránce vzdělávání, či přípravy na vyučování. Doplňujeme a rozvíjíme s nimi poznatky z vyučování a jsme nápomocni při plnění domácích úkolů, úzce spolupracujeme s třídními učiteli. Snažíme se o výchovu k odpovědnosti, k sebepoznání, vedeme žáky ke spolupráci ve skupině a posilujeme komunikační dovednosti.

Co členy klubu čeká?
Společenské či sportovní hry, kreativní činnosti, prima povídání a plno další zábavy. Aktivity jsou samozřejmě dobrovolné. Někdo si bude chtít v klubu jen odpočinout a relaxovat, někdo si přijde zahrát hry, někdo si bude chtít v klubu plnit úkoly do školy či jen popovídat s kamarády.

Přihláška na kroužky

Školní klub zahajuje svoji činnost od pondělí 13.11.2023. Během listopadu zveřejníme zájmové útvary. které budou v rámci školního klubu probíhat. V listopadu je školní klub bez úhrady, platba proběhne až za prosinec.